Mersine (Turkija) vykstančiame Europos sportinės gimnastikos čempionate į du finalus pateko Robertas Tvorogalas.

Geriausias Lietuvos gimnastas užėmė 5-ąsias vietas pratimų ant lygiagrečių (14.133) ir ant skersinio (13.966) kvalifikacijoje. Į atskirų rungčių finalus pateko po 8 geriausius sportininkus. Pratimuose ant lygiagrečių geriausiai pasirodė turkas Ferhatas Aricanas (15.333), o pratimuose ant skersinio – kroatas Tinas Srbičius (14.333).

Netoli finalo R.Tvorogalas buvo dar dvejose rungtyse. Pratimuose ant žiedų jis buvo 13-as (13.333), jam pritrūko 0.3 balo. Laisvuosiuose pratimuose jis užėmė 12-ą vietą (13.800), o nuo finalo jį skyrė 0.233 balo.

Tomas Kuzmickas geriausiai pasirodė pratimuose ant skersinio, užimdamas 16-ą vietą (13.100), o Ernestui Liaškinui geriausiai sekėsi pratimai ant lygiagrečių (11.733) ir ant žiedų (11.233), kur jis buvo 33-ias.

Komandinėje įskaitoje Lietuvos rinktinė užėmė 8-ą vietą (229.194). Lyderių trejetą sudarė turkai (251.594), ukrainiečiai (250.462) ir vengrai (241.961).