Europos moterų taurėje – Justės Jocytės debiutas

Trečiadienį Europos moterų krepšinio klubų taurės turnyre debiutavo Justė Jocytė. Jos atstovaujama Liono ASVEL (Prancūzija) komanda J grupėje tiesiog neįtikėtinai paleido iš rankų pergalę prieš Madrido „Movistar Estudiantes“ (Ispanija) – 67:70 (22:15, 11:14, 25:11, 9:30).

ASVEL trečiajame kėlinyje pradėjo triuškinti šeimininkes (54:35), o likus žaisti 10 min. vis dar turėjo didžiulį pranašumą (58:40). Ketvirtajame kėlinyje ASVEL sparčiai barstė persvarą. Įpusėjus kėliniui Liono krepšininkės jau bepirmavo 60:51, o likus 56 sek. šeimininkės atstatė pusiausvyrą (66:66). Tada Julie Allemand pataikė tik 1 baudą, o Laura Quevedo dvitaškiu persvėrė rezultatą. Marine Johannes tritaškis tikslo nepasiekė, o L.Quevedo dviem baudomis dar labiau priartino „Movistar Estudiantes“ prie pergalės. M.Johannes dar spėjo paleisti tritaškį, bet tikslo nepasiekė.

J.Jocytė žaidė tik 3 min. 59 sek., prametė dvitaškį, atkovojo kamuolį, kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus.

E grupėje Bydgoščiaus „Polskie Przetwory“ (Lenkija) su Laura Miškiniene išvykoje 68:103 (8:20, 21:20, 21:37, 18:26) neturėjo vilčių prieš Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija). Lietuvė buvo geriausia savo komandoje: per 25 min. 7 sek. pelnė 8 taškus (4/9 dvitaškių), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 2 kartus suklydo ir surinko 16 naudingumo balų.

Moterų Eurolygos A grupėje be pergalių lieka Daugilės Šarauskaitės atstovaujama Rygos TTT (Latvija) komanda. Trečiadienį TTT išvykoje 41:72 (8:13, 11:12, 13:27, 9:20) pralaimėjo prieš Salamankos „Perfumerias Avenida“ (Ispanija). D.Šarauskaitė sužaidė 31 min. 38 sek., pelnė 8 taškus (4/5 dvitaškių, 0/4 baudų), atkovojo 9 kamuolius, 4 kartus prasižengė, padarė 4 klaidas, blokavo 3 metimus, perėmė 1 kamuolį ir surinko 12 naudingumo balų.