Penktadienį Ispanijos sostinėje netikėtą pralaimėjimą patyrė Madrido „Real“. Jis Eurolygos ketvirfinalyje 80:84 (19:22, 19:22, 30:22, 12:18) nusileido Stambulo „Darussafaka“. Serijos rezultatas tapo lygus – 1:1.

Pirmoji rungtynių dalis priklausė Stambulo krepšininkams. Jie „Real“ pirmauti neleido, o patys buvo įgiję devynių taškų pranašumą (34:25 – 16 minutė).

Trečiajame kėlinyje iniciatyvą perėmė atkarpą 9:0 laimėjęs „Real“. Madrido komanda buvo priekyje 58:51 (26 min.).

Lemiamame ketvirtyje žaidimo persvarą susigrąžino turkai. „Darussafaka“ vėl ispanų neužleido į priekį. Davido Blatto ir Kęstučio Kemzūros treniruojama komanda užtikrintai sužaidė ir mačo pabaigą.

„Real“ neišgelbėjo taiklūs dvitaškiai. Šeimininkai pataikė 21 iš 37 (57 procentai). Tiesa, ispanai prastai metė baudas – 11/20 (55 proc.).

Madrido ekipa atliko 20, Stambulo – 10 rezultatyvių perdavimų.

„Real“ lietuvis Jonas Mačiulis aikštėje praleido 13 minučių, per kurias pelnė penkis taškus, pataikęs dvitaškį ir realizavęs tritaškį iš trijų mėginimų. 32-ejų kaunietis atkovojo du kamuolius bei kartą prasižengė.

„Real“: Sergio Llullas 22 (5/12 tritaškių, 6 rezultatyvūs perdavimai, 6 išprovokuotos pražangos), Gustavo Ayonas 16 (6/6 dvitaškių, 8 atkovoti kamuoliai, 5 rez. perd.).

„Darussafaka“: Bradas Wanamakeris 19 (5/10 dvit.), Ante Žižičius 17 (8/10 dvit., 8 atk. kam.), Scottie Wilbekinas 17, Willas Clyburnas 13 (6/6 baudų, 7 išpr. praž.).

Serijos rezultatas – 1:1. Dabar komandos keliasi į Stambulą, kur sužais dvejas rungtynes.

„Real“ (23 pergalės / 7 pralaimėjimai) ketvirtfinalį pradėjo kaip reguliariojo sezono nugalėtoja. „Darussafaka“ (16/14) – paskutinė, patekusi į atkrintamąsias, aštunta.