Garsi Didžiosios Britanijos bukmekerių kontora „William Hill“ pagrindiniais favoritais laimėti Europos futbolo čempionatą Austrijoje ir Šveicarijoje laiko Vokietijos futbolininkus. Į geriausiai vertinamų rinktinių penketuką taip pat patenka ispanai, italai, portugalai ir prancūzai.

Bene didžiausią šuolį į viršų padarė rusai. Dar prieš dvi savaites bukmekeriai Rusijos žaidėjų šansus triumfuoti Senojo žemyno pirmenybėse vertino labai skeptiškai – G. Hiddinko auklėtiniai užėmė priešpaskutinę vietą ir lenkė tik austrus. Tuo tarpu dabar rusų reitingas gerokai pakilo. Jie nusileidžia tik penkioms jau išvardintoms šalims ir dar olandams, kroatams bei čekams, o už Rusijos pergalę siūlomas koeficientas nukrito kone perpus – nuo 41 iki 23. Pažiūrėsime, kaip bukmekerių nuomonę pakoreguos šiandien Vokietijoje įvyksiantis draugiškas mačas tarp Lietuvos ir Rusijos.

Lažybų bendrovės „William Hill“ koeficientai:

Vokietija – 5

Ispanija – 6

Italija – 7,5

Portugalija – 8

Prancūzija – 9

Olandija, Kroatija – 13

Čekija – 21

Rusija, Graikija – 23

Šveicarija – 26

Turkija, Švedija, Rumunija – 41

Lenkija – 67

Austrija – 101

Vienos didžiausių Europoje „Betandwin“ lažybų bendrovės bukmekerių nuomonė irgi per daug nesiskiria: palankiausiai vertinamos vokiečių galimybės, o prasčiausiai – lenkų ir vienų iš turnyro šeimininkų austrų. Įdomu pastebėti, kad rusų šansai čia vertinami dar geriau. Koeficientai:

REKLAMA

Vokietija – 4,75

Ispanija – 6,75

Italija – 7

Portugalija, Prancūzija – 8,5

Olandija – 13

Kroatija – 15

Rusija - 21

Čekija – 22

Graikija – 26

Šveicarija – 31

Švedija – 34

Rumunija – 41

Turkija – 51

Lenkija – 67

Austrija – 81

Priminsime, kad koeficientas – tai lažybų organizatoriaus nustatytas skaičius, kurį padauginus iš lošėjo statymo sumos, gaunamas laimėjimas. Tai reiškia, kad minėtose lažybų kontorose pastatę penkis eurus už Olandiją, sėkmės atveju laimėtumė 65 eurus.


Rašyti komentarą...
a
2008-06-04 18:33:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
statyčiau už rusus, jie dabar juk viską laimi
Atsakyti
0

A
Andrius
2008-06-11 19:46:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
As tai manau, ISpanija paims pirma, arba Vokietija... :P o gal ir Portugalija, arba netyci Prancuzija :D nes Zizu nebera :P pagrindinio vedejo i pergales.. Prancuzu siela ;) Mano dievaitis :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų