Atvirajame Latvijos ledo ritulio čempionate Elektrėnų „Energija-Orakulas“ svečiuose Jelgavoje po baudinių serijos įveikė vietos „Zemgale“ ekipą 5:4 (0:0, 3:1, 1:3). Tai latvių komandai buvo pirmas kartas, kai turėjo prarasti turnyrinius taškus savo aikštelėje. Elektrėnų ekipa į savo sąskaitą įsirašė sunkiai uždirbtus 2 taškus.

Rungtynių didvyriu tapo Laisvydas Rimkus, kuris po to, kai „Energijos-Orakulo“ pagrindinis vartininkas Nerijus Dauksevičius atrėmė varžovų baudinį.

„Energijai-Orakului“ įvarčius pelnė: Aivaras Bendžius (25:06, 36:35), Justinas Vėželis (32:06), Šarūnas Kuliešius (58:51).

Rezultatyvius perdavimus atliko: A. Bendžius, Petras Nausėda, Š. Kuliešius, Andrejus Židkovas (3).

„Zemgale“ įvarčius pelnė: Henrijs Uzraugs (22:16, 56:08, 59:36), Aldis Abolinš (53:49).

Po antrojo kėlinio, kai rezultatas buvo 3:1 vyriausiasis komandos treneris Rimantas Sidaravičius rūbinėje tarstelėjo: „Trečiasis kėlinys bus sunkus, ši komanda dar nėra pralaimėjusi namų arenoje“.

„Pralaimės“. – tyliai po tokio trenerio sakinio replikavo puolėjas A. Židkovas.

Rungtynių laikas baigėsi lygiu rezultatu. Treneris pripažino, jog padarė klaidą, leidęs trečiajame kėlinyje gintis trise prieš penkis antrajam ekipos penketui. „Tai mano klaida, į aikštę atsakingu momentu išleidau labiausiai pavargusius žaidėjus“. – po rungtynių sakė R. Sidaravičius.

Po šių rungtynių „Energija-Orakulas“ su 10 taškų turnyrinėje lentelėje užima 6 vietą. „Zemgale“ kol kas laikosi ketvirtojoje pozicijoje.