Pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Barselonos „Barcelona“ (22/5) ekipa. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 97:82 (17:24, 30:22, 31:17, 19:19) įveikė Madrido „Real“ (21/6) komandą.

„Barcelona“ gynėjas Rokas Jokubaitis rungtynėms neregistruotas.

Rungtynių nebaigė trys Barselonos krepšininkai – Cory Higginsas dėl sutrenktos nugaros, Alexas Abrinesas dėl čiurnos traumos ir Janas Veseley dėl kelio skausmų. Jų fizinė būklė paaiškės jau tik kiek vėliau.

Rungtynėse po dviejų kėlinių komandas skyrė vos vienas taškas (47:46), bet po didžiosios pertraukos Šaro kariauna dominavo akštėje.

Puikiai puolę jie spurtavo trečiajame kėlinyje ir susikrovė jau 15 taškų  pranašumą – 78:63. „Real“ dar bandė sugrįžti į kovą, kai sėkmingai pradėjo ketvirtąjį kėlinį ir priartėjo iki 74:80.

Visgi „Barcelona“ netrukus turėjo savo atsakymų, vėl kiek atitrūko ir stabiliai užbaigė rungtynes iškovodama pergalę.

Priminsime, kad būtent Šaro auklėtiniai bus žalgiriečių varžovai Eurolygos ketvirtfinalyje.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 23 (6 atk. kam.), Tomas Satoransky 18 (5 atk. kam., 8 rez. perd.), Nicolas Laprovittola 14 (4 atk. kam., 8 rez. perd.), Sertacas Sanli 12 (6 atk. kam.), Alexas Abrinesas 8, Janas Vesely 8, Nikola Kaliničius 6 (7 atk. kam.).

„Real“: Džananas Musa 23 (5 atk. kam.), Guerschonas Yabusele 19 (9/13 dvit., 4 atk. kam.), Adamas Hanga 11, Mario Hezonja 9 (4 atk. kam.), Walteris Tavaresas 8 (5 atk. kam.), Alberto Abalde 5, Fabienas Causeur 2.