„Eik tu peklon“, – po 13-ojo Kauno „Žalgirio“ krepšininkų tritaškio emocijas išreiškė rungtynes komentavęs Vaidas Čeponis. Tolimi metimai – vienas žalgiriečių ginklų, leidusių žengti į Eurolygos finalo ketvertą.

Antrajame kėlinyje fantastišką rezultatyvų perdavimą Antanui Kavaliauskui atliko Beno Udrihas. Po tokio „asisto“ vidurio puolėjui teliko pelnyti du taškus.

Ketvirfinalio serijoje skraidyti pradėjo ir Paulius Jankūnas. Retai į krepšį kraunantis „Žalgirio“ kapitonas ketvirtadienį antrajame kėlinyje galingai prasiveržė ir įdėjo iš viršaus.

„Žalgiris“ lemiamame, ketvirtajame, ketvirtfinalio mače pataikė 13 tritaškių iš 24 (54 procentai).

Šeimininkus palaikė pašėlusi „Žalgirio“ arena. Ypač įspūdinga atmosfera buvo per minutės pertraukėlę ketvirtajame kėlinyje.

Galiausiai viską vainikavo Šarūno Jasikevičiaus džiaugsmo ašaros.

„Žalgiris“ 101:91 nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ ir laimėjo ketvirtfinalio seriją 3:1.

Kauniečiai po 19 metų pertraukos pateko į Eurolygos finalo ketvertą.