Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe“ LKL) užfiksuotas stebinantis rezultatas – Alytaus „Dzūkija“ (7/17) savo aikštėje 98:73 (27:16, 26:19, 24:24, 21:14) sutriuškino Panevėžio „Lietkabelį“ (16/8).

Rungtynes kiek netikėtai sėkmingiau pradėjo autsaideriais laikyti dzūkai, kurie per pirmąsias 7 minutes susikrovė trapų pranašumą (17:10). Kėliniui artėjant į pabaigą Anatolijaus Kaširovo vedami šeimininkai net įgijo dviženklę persvarą (24:13).

Sunkiai kelių iki varžovo krepšio ieškoję panevėžiečiai iki ketvirčio pabaigos nieko pakeisti nespėjo – 16:27. Antrajam kėliniui įpusėjus tęsėsi ta pati istorija – visur žingsniu priekyje buvę dzūkai padidino turėtą persvarą iki beveik triuškinančios – 38:22.

Lukas Aukštikalnis besibaigiant antrajam kėliniui pataikė tik antrąjį „Lietkabelio“ tritaškį, o dar ir pralaimėta kova dėl kamuolių lėmė, kad svečiai prisidarė rimtų problemų prieš antrąją mačo pusę – 35:53.

Trečiojo ketvirčio viduryje „Lietkabelio“ situacija buvo dar labiau komplikuota – šeimininkų pranašumas pasiekė net 26 taškų ribą (71:45).

Tik trečiajame kėlinyje Žanis Peineris tapo pirmuoju dviženklį rezultatyvumą pasiekusiu „Lietkabelio“ žaidėju, o svečiams pavyko priartėti – 55:74. Iki ketvirčio pabaigos didelių pokyčių neįvyko – 59:77.

Lemiamo ketvirčio metu svečiams iš Aukštaitijos taip ir nepavyko sugrąžinti intrigos į rungtynes ir saldžia pergale mėgavosi dzūkai.

„Dzūkija“: Anatolijus Kaširovas 25 (9/11 dvitaškių, 5 atk. kam.), Gediminas Navickas 13 (4 klaidos), Paulius Petrilevičius (5 atk. kam.), Parrishas Petty (7 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.) ir Alanas Wigginsas po 11, Charlesas Callisonas 10 (5 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Lietkabelis“: Žanis Peineris 12 (4 per. kam.), Kšištofas Lavrinovičius 11, Žygimantas Skučas ir Lukas Aukštikalnis (3/5 tritaškių) po 9.