Dviejų „duobkasių“ draugystė: kaip L. Robertsas nemėgsta A. Rašičiaus

Ramus ir užtikrintas Aleksandras Rašičius bei emocingas ir kovingas Lawrence‘as Robertsas – iš pirmo žvilgsnio, „Lietuvos ryto“ legionieriai skiriasi kaip diena ir naktis. Tačiau nuo laikų Belgrado „Partizan“ komandoje draugystę užmezgę vilniečių naujokai, pasak L.Robertso, yra labai panašūs ir todėl gerai sutaria.

Griežia dantį

„Tiesą pasakius, kai sužinojau, kad „Lietuvos ryte“ žais ir Rašičius, nebuvau laimingas. Nelabai jį mėgau“, - bendraudamas su tinklalapiu Krepsinis.net juokavo L.Robertsas.

Čia pat šypsenos nestokojęs amerikietis žarstė komplimentus serbui. „Jis puikus vyrukas ir komandos draugas. Smagu su juo leisti laiką.“ Nežinia, ar nuotaikingai nusiteikusiam L.Robertsui spaudimo nedarė netoliese buvęs A.Rašičius, kuris, puolėjui prasitarus, kad serbas kaip ir jis yra tylus bei atsipūtęs vyrukas, bandė įsiterpti į pokalbį ir klausė: „Kas toks?!“.

„Esame panašūs, todėl manau tai ir yra priežastis, kodėl gerai sutariame“, - pridūrė L.Robertsas.

Atskleidė amerikiečių tingumą

Nors A.Rašičius mintimis su portalu Krepsinis.net dalijosi dar prieš bendraujant su L.Robertsu, snaiperis nepabijojo pirmas mesti baltos pirštinės ir pašiepė amerikiečius.

„Su Robertsu nebuvome labai labai geri draugai, bet sutarėme neblogai. Paprastai amerikiečiai ir europiečiai turi skirtingą gyvenimo būdą. Po treniruočių Belgrade mėgdavome eiti į kavinę atsigerti kavos, o amerikiečiai dažniausiai traukdavo namo, kur žiūrėdavo filmus, naršydavo internete. Mes labiau mėgome leisti laiką ne namuose“, - amerikiečių pomėgį užsidaryti namuose pabrėžė A.Rašičius.

REKLAMA

Kiek surimtėjęs gynėjas teigė: „Buvau labai laimingas, kai sužinojau, kad kartu žaisime „Lietuvos ryte“. Šią žinią išgirdau treniruodamasis su Serbijos rinktine. Labai gera, kad toks žaidėjas ir tokia asmenybė vėl yra kartu toje pačioje komandoje. Jis jau įrodė, kad „Lietuvos rytui“ yra puikus pastiprinimas.“

Dėl laiptelio žemyn tragedijos nedaro

Prieš dvejus metus L.Robertsas ir A.Rašičius kartu su „Partizan“ grūmėsi Eurolygos finalo ketverte. 2012-aisiais situacija panaši, tačiau lemiama turnyro fazė – ne tokia prestižinė. Tiesa, „Lietuvos ryto“ legionieriai problemos tame nemato.

„Aišku, negali lyginti Eurolygos bei Europos taurės finalo ketvertų, tačiau pastarojo turnyro lemiamos kovos mums yra kažkas naujo. Vis dėlto laimėti taurę tikrai nebus lengviau, nes kitos trys dalyvės taip pat yra vertos žaisti Eurolygoje“, - rimtai kovai buvo nusiteikęs A.Rašičius.

„Tai nieko keičia. Esminis faktas tas, kad vis tiek noriu laimėti. Tikslas laimėti vis vien išlieka ir tai yra svarbiausia“, - portalui Krepsinis.net pasakojo L.Robertsas.

Šeštadienį ir sekmadienį serbas su amerikiečiu gali padaryti tai, ko nebuvo pavykę padaryti Prancūzijos sostinėje – iškelti turnyro trofėjų į viršų.

 

TAIP PAT SKAITYKITE:

L. Robertsas: kas pirmas pradės žaisti savo žaidimą, tas ir laimės


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų