Londono „Chelsea” klubas, sezoną pradėjęs trimis pergalėmis, nesugebėjo išvyko įveikti „Swansea City” futbolininkų ir rungtynes baigė lygiosiomis 2:2.

Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai iš Londono, kai 18-ąją minutę, sulaukęs savalaikio perdavimo, į vartus kamuolį pasiuntė Diego Costa.

Pirmoji rungtynių pusė taip ir baigėsi, tačiau, antrajame kėlinyje sužaidus 15 minučių, prasidėjo „Swansea City” atgimimas. 59-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Gylfi Sigurdssonas, o jau 62-ąją, po grubios varžovų gynėjo klaidos, Velso komandą į priekį išvedė Leroy'us Feras.

Londono klubo laimei rezultatą pavyko bent jau išlyginti, kai 81-ąją minutę tas pats brazilų kilmės ispanas Diego Costa pasiuntė kamuolį į vartus.

„Chelsea” dominavo pagal visas statistines kategorijas. Pavyzdžiui, pagal smūgius į vartus pirmavo net 6:28, kėlė net 11 kampinių, tuo tarpu Svonsio futbolininkai – vos vieną.