Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir toliau verda įtemptų ketvirtfinalių aistros, šį kartą žėrėjusios Jonavoje.

Jonavos „CBet“ savo arenoje 70:72 (11:18, 25:19, 15:14, 19:21) krito prieš Šiaulių „Šiaulius-7bet“ ir serijoje iki keturių pergalių atsiliko 1:2.

Prieš rungtynes balandžio mėnesio lygos MVP apdovanojimą atsiėmė Juanas Palaciosas, tačiau ryškiausias mačo veikėjas buvo ne jis.

Rungtynes abi komandos pradėjo vienodai nerezultatyviai, o pirmieji ledus pralaužė svečiai. Gera Martyno Varno atkarpa leido jiems atitrūkti 19:11.

Šeimininkai į tai atsakė savo tolimais metimais – Jeffery Garrettas taip išlygino rezultatą, o Edvinas Šeškus ir persvėrė (31:29). Šiauliečiai atsitiesė, bet dar vienas gynėjo tritaškis leido „CBet“ priartėti trečiajame kėlinyje – 44:46. Netrukus ties perimetru pasižymėjo ir Evaldas Šaulys – 51:48.

Vėliau rungtynių svarstyklės dar kartą apsivertė – M. Varnas trečią ketvirtį uždarė dėjimu, Danielis Baslykas pasižymėjo tritaškiu, o Virginijus Šeškus gavo techninę pražangą (55:57). Ketvirtojo kėlinio viduryje prasiveržimu rezultatą išlygino Emmanuelis Lecomte‘as – 61:61.

Likus žaisti 2 minutes geresnėje situacijoje atsidūrė Antano Sireikos auklėtiniai – 69:65. J. Garrettas tuomet sumetė baudų metimus, o jonaviškiai apsigynė, tačiau jų pačių ataka taip pat buvo nevaisinga. Giedrius Staniulis pasižymėjo iš po krepšio ir paliko jonaviškiams 20 sekundžių (71:67). E. Šaulys spėjo pataikyti itin tolimą tritaškį, tačiau po M. Varno baudos metimo pametė kamuolį lemiamomis sekundėmis.

Ketvirtasis serijos mačas jau sekmadienį vyks Šiauliuose.