0
TV3

Dvidešimt aštuntą pergalę 40-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ketvirtąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono „Rockets“ klubas.

Ketvirtadienį namuose 18,3 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Hjustono krepšininkai 112:101 (40:18, 24:35, 24:22, 24:26) nugalėjo vienuoliktojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančią Oklahomos „Thunder“ (18 pergalių ir 20 pralaimėjimų) komandą.

Starto penkete žaidęs lietuvis arenos šeimininkų gretose buvo trečias pagal rezultatyvumą - pelnė 14 taškų, po krepšiais atkovojo 4 (1 - puolime) ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo bei triskart prasižengė. Per 28 su puse žaidimo minutės (28:34) D.Motiejūnas pataikė 2 tritaškius iš 3 bei 4 dvitaškius metimus iš 9.

31 tašku (15 - per pirmąjį kėlinį) prie penktosios pergalės per šešerias paskutiniąsias rungtynes prisidėjo Jamesas Hardenas (10 rezultatyvių perdavimų, 9 sugriebti kamuoliai), 17 - Trevoras Ariza (4 perimti kamuoliai), po 13 -Dwightas Howardas (8 atk. kam.), Patrickas Beverley'is ir Joshas Smithas.

Svečių, kurie per keturis pastaruosius mačus patyrė tris nesėkmes, gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Kevinas Durantas (24 tšk. ir 10 sugriebtų kamuolių), Dionas Waitersas, Reggie'is Jacksonas bei Russellas Westbrookas (po 16 tšk.) ir Serge'as Ibaka (13 taškų).