Donatas Motiejūnas nesikremta: iš šios situacijos išeisiu kaip laimėtojas

Naujo kontrakto laukiantis Donatas Motiejūnas negali treniruotis su buvusiais komandos draugas, tačiau jis yra tikras, kad artimiausiu metu viskas išsispręs. Hjustono „Rockets“, lietuvio komanda per pirmuosius ketverius karjeros metus, kol kas pasiūlė tik kvalifikacinį 4,4 mln. JAV dolerių pasiūlymą, kuris baigia galioti spalio 1–ąją. Anot Motiejūno, maždaug tuomet situacija ir turėtų išsispręsti.

„Artimiausiu metu čia atskrenda mano agentas BJ Armstrongas. Su juo aptarsime situaciją. Ko gero, viskas gali paaiškėti apie spalio 1-ąją. Bet aš stengiuosi labai į tuos reikalus nesikišti“, – tinklalapiui „24sek.lt“ sakė Motiejūnas.

„Žiūrėsime, kaip kas bus toliau. Manau, kad tikrai viskas išsispręs ir dėl to mažiausiai suku galvą. Nes jaučiu, kad mano forma yra labai gera. Džiaugiuosi, kad nejaučiu jokių traumos padarinių. Sportuoju su daug kontakto ir viskas gerai“, – tęsė krepšininkas.

Antradienį 26–ąjį gimtadienį paminėjęs puolėjas šiuo metu sportuoja Vankuveryje, kur individualiai ruošiasi būsimam sezonui. Jis tikina, kad nugaros problemos paliktos užmarštyje.

REKLAMA

„Kiekvieną dieną dirbu po 6 ar 7 valandas. Ir tikrai labai džiaugiuosi, kad dabar jaučiuosi geriausiai nuo tos akimirkos, kai patyriau traumą. Jaučiu, kad viskas atsigavę ir dirbu šimtu procentų. Fizinio rengimo treniruotės, baseine kasdien plaukiu po valandą, darbas su kamuoliu ir taip toliau. Susitvarkiau mitybą. Numečiau nereikalingą svorį. Dabar jaučiuosi stiprus. Viskas juda labai gera linkme“, – „24sek.lt“ cituoja Motiejūną.

„Kad ir kaip išsispręstų ši situacija, manau, kad iš jos aš išeisiu kaip laimėtojas“, – esamą situaciją dėl kontrakto reziumavo krepšininkas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų