Diskvalifikuoti, bet nepalaužti – po paskutinės rungties plaukikai juokavo ir liūdėjo dėl varžovų

Tokijo olimpinio baseino spaudos zona skambėjo nuo lietuvių juoko ir balsų – nors mūsų vyrų rinktinė ir buvo diskvalifikuota 4x100 estafetės rungtyje, bet geros nuotaikos neprarado.

Mūsiškiai pademonstravo 12-ą geriausią rezultatą, bet jau finišavus paaiškėjo, kad Lietuvos rinktinė yra diskvalifikuota, o jų laikas anuliuotas dėl taisyklių pažeidimo perduodant plaukikams vienas kitam estafetę.

Taisykles pažeidė Andrius Šidlauskas. Jis 0.08 sek. per anksti įšoko į baseiną, Danui Rapšiui dar nespėjus paliesti sienelės.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvos vyrų plaukimo rinktinė dalyvavo estafetėje

Iš pradžių ketveriukė juokais ieškojo, kas tas „prasižengėlis“, o netrukus D. Rapšys į priekį kalbėti stūmė Deividą Margevičių ir Simoną Bilį, mat šiems tai buvo vienintelis startas Tokijuje ir jie dar neturėjo progos bendrauti su žiniasklaida.

„Liūdniausia man su Simu, nes mėnesį buvome Japonijoje, uždaryti kalėjime, jokio miesto nepamačiau (juokiasi, – aut.). Saugojomės maksimaliai, man čia baisu, nes yra miestelyje užsikrėtusių. Sezono pabaiga – liuks, čia sarkazmas. Nesame nuliūdę, pasilinksminome.

Kovojome iki galo, atidavėme, ką turėjome. Jeigu nebūtų diskvalifikacijos, būtume dvylikti likę, bet yra kaip yra“, – sakė Deividas Margevičius.

„Jiems skaudžiau nei mums. Jie šimtų procentų būtų patekę ir laimėję 4-5 vietas. Mes finalo nebūtume pasiekę“, – pozityvo rado plaukikai, teigę, kad ir taikėsi į 12 vietą.

Su šia rungtimi Lietuvos plaukikų rinktinė baigė pasirodymą Tokijo olimpinėse žaidynėse.

Sportininkų pasirodymą žiūrėkite ČIA: 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų