Vilniaus „Rytas“ (11-1) šeštadienio vakarą padovanojo savo sirgaliams gražų reginį – Giedriaus Žibėno auklėtiniai smaginosi savo aikštelėje ir pasiekė didžiausią sezono pergalę.

Įspūdingai dominavusi sostinės ekipa namuose 101:68 (25:22, 33:12, 21:14, 22:20) nepasigailėjo klaidose paskendusios „Šiaulių-7bet“ (8-5) komandos.

Šiauliečiai šiame susitikime prarado 23 kamuolius, kuomet vilniečiai – tik 6. Svečių gyvenimą gerokai apsunkino ir tolimi metimai: jie patys įmetė tik 5 tritaškius iš 20 (25 proc.), o varžovams leido pataikyti 14 iš 27 (52 proc.).

Nugalėtojus į priekį vedė 22 taškus pelnęs Ivanas Buva, 15 taškų prie pergalės pridėjo Margiris Normantas, 14 – Maurice'as Ndouras. Svečiams 12 taškų surinko Jonathanas Elmore'as.

Antano Sireikos kariauna šeimininkams priešinosi tik pirmajame kėlinyje, kurioje pabaigoje kvėpavo favoritams į nugarą 22:23. Antrojo ketvirčio pradžioje „Rytas“ surengė spurtą 17:2 bei pabėgo į priekį 40:24.

Dviženklę persvarą įgiję šeimininkai apsukų mažinti nesiruošė. Dar iki pertraukos vilniečiai triuškino varžovus 58:34, o trečiojo kėlinio viduryje skirtumas tarp komandų jau buvo nepadorus – 70:38.

Paskutinysis ketvirtis tebuvo formalumas, o jo metu „Šiaulių-7bet“ duobė ir toliau gilėjo – svečių deficitas vienu metu pasiekė 41 tašką (57:98). Pasipriešinimo nesulaukęs „Rytas“ kūrė šou žiūrovams ir leido varžovams sumažinti skirtumą tik paskutinėmis minutėmis.

„Rytas“: Ivanas Buva 22, Margiris Normantas 15, Maurice'as Ndouras 14, Lukas Uleckas 13, Arnas Butkevičius (7 atk. kam.) ir Vaidas Kariniauskas po 8, Tanneris Leissneris 7.

„Šiauliai-7bet“: Jonathanas Elmore'as 12, Eimantas Stankevičius 10, Donatas Sabeckis ir Giedrius Staniulis po 13, Martynas Varnas ir Paulius Danusevičius po 6.