0

Penkioliktą pralaimėjimą 24-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė devintą vietą Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (23 tšk.) klubas.

Pirmadienį daugiau nei 12 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" ledo ritulininkai 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) turėjo pripažinti vienuoliktojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančios bei vienuoliktą pergalę per 26 mačus iškovojusios Vinipego "Jets" (26 taškai) ekipos pranašumą.

Daugiau nei 20 minučių (20:10) aikštelėje praleidęs lietuvis penkis kartus metė ritulį į varžovų vartus (trissyk - netaikliai) ir antrajame kėlinyje (32:29) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 35-erių D.Zubraus sąskaitoje per 24 reguliariojo sezono mačus - 3 įvarčiai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 16 baudos minučių.

Įvarčius nugalėtojams, kurie iki pirmadienio buvo patyrę keturis pralaimėjimus iš eilės, pelnė Markas Scheifele'as (16:01), Evanderis Kane'as (27:16) ir Devinas Setoguchis (59:32).

Arenos šeimininkų gretose vieninteliu įvarčiu - penktuoju šiame sezone - pasižymėjo Patrikas Eliašas (50:44).