Antrinėje NBA G lygoje Detroito „Motor City Cruise“ komanda su Deividu Sirvydžiu patyrė pralaimėjimą po pratęsimo.

„Motor City Cruise“ krepšininkai (7/3) išvykoje po pratęsimo 116:123 (23:28, 32:30, 28:29, 32:28, 1:8) pralaimėjo Toronto „Raptors 905“ ekipai (9/2).

Detroito ekipos legionierius D. Sirvydis žaidė 22 minutes, per kurias pelnė 16 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir perėmė 1 kamuolį. Lietuvis pataikė visus 4 dvitaškius ir 2 tritaškius iš 8.

„Motor City Cruise“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė 31 tašką surinkęs Sabenas Lee, 16 taškų įmetė Derrickas Waltonas.

G lygos Rytų konferencijoje pirmaujančioje Toronto komandoje rezultatyviausiai pasirodė Isaacas Bonga (22 tšk.).

Šį sezoną G lygoje D. Sirvydis per 7 žaistas rungtynes vidutiniškai renka 15,9 taško, atkovoja 4,9 kamuolio ir atlieka 1,9 rezultatyvaus perdavimo, o tritaškius meta 33 proc. taiklumu.