naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Buvęs Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris ir „Barcelona“ klubo asistentas Darius Maskoliūnas apsilankė naujoje portalo tv3.lt tinklalaidėje „Trys nuo lentos“. Kauno „Žalgirio“ klubui praradus savo lyderį Keenaną Evansą, D. Maskoliūnas plačiai papasakojo apie abu naujuosius kauniečių pirkinius, kurie buvo vieni pagrindinių savo ekipų vedlių Ispanijos krepšinio pirmenybėse.

Buvęs Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris ir „Barcelona“ klubo asistentas Darius Maskoliūnas apsilankė naujoje portalo tv3.lt tinklalaidėje „Trys nuo lentos“. Kauno „Žalgirio“ klubui praradus savo lyderį Keenaną Evansą, D. Maskoliūnas plačiai papasakojo apie abu naujuosius kauniečių pirkinius, kurie buvo vieni pagrindinių savo ekipų vedlių Ispanijos krepšinio pirmenybėse.

REKLAMA

Kalbėdamas apie 28-erių metų 191 cm ūgio įžaidėją Isaiah Taylorą, D. Maskoliūnas pabrėžė šio žaidėjo aukštą individualų meistriškumą renkant taškus, tačiau jį labiau laiko atakuojančiu gynėju, nei solidžiu Eurolygos lygio įžaidėju.

„Jis man yra dar mažiau įžaidėjas, nei buvo K. Evansas. Nuo tų laikų, kai jį matydavome Ispanijoje jis yra aboliutus scoreris, bet nėra labai stabilus metikas. <...> Jis gali ardyti bet kokią gynybą, stiprus fiziškai. Kas liečia prasiveržimą, jis yra žudikas, gali į abi puses eiti, ore išsilaiko ir su kūnu jo nepastumsi. Žodžiu, fiziškai stiprus atletas“, – teigė D. Maskoliūnas, kuris puikiai iki šiol prisimena šio žaidėjo 25 taškų pasirodymą prieš „Barceloną“.

REKLAMA

Dar vienu iš klubo naujokų daug kam netikėtai tapo italas Achille Polonara, sezoną pradėjęs Eurolygos čempionės titulą ginančios Stambulo „Anadolu Efes“ gretose.

REKLAMA

„Ypatingai Ispanijoje jis turėjo nuostabų sezoną, manau, kad jis bus grynai žmogus tinkantis „Žalgirio“ kolektyvui. Toks teigiamas, užsispyręs kovotojas. Nors I. Tayloras irgi, jam tik duok muštis, duok kraujo jam, tai jis eis keliais“, – pastebėjo 52-ejų krepšinio specialistas.

Šiuo metu be darbo esantis D. Maskoliūnas neslepia, kad laisvu laiku žiūri labai daug krepšinio ir nepraleidžia nė vienerių buvusio savo klubo „Barcelona“ rungtynių. Nors daugelis krepšinio ekspertų pastebi Šarūno Jasikevičiaus ekipos bangavimą ir žaidėjų emocijų nebuvimą aikštėje, tačiau jis nemano, kad tai gali sutrukdyti Ispanijos vicečempionams patekti į Kaune šiemet vyksiantį Eurolygos finalo ketvertą.

REKLAMA

Kalbėdamas apie lėtoką Roko Jokubaičio startą „Barcelona“ gretose, D. Maskoliūnas svarstė, kad po pernai metų sezono pats žaidėjas galėjo išsikelti kiek per aukštą kartelę, kurią pasiekti vis dar trukdo jaunas amžius.

„Visi tikisi, kad jis dar ją kilstels. Taip, neslėpsiu, aš ir galvojau, kad Rokui kiek geriau eisis, bet vėlgi... Tai rungtynės super, tai rungtynių nėra, bet tai yra jauno žaidėjo kelias, nes jeigu jis žaistų stabiliai Barselonoje, tai jau po praeito sezono jo nebūtų likę ir jis būtų išvažiavęs už Atlanto. Jam dar reikia laiko, o kad jis tai gali, tą jis įrodinėja“, – teigė D. Maskoliūnas.

REKLAMA
REKLAMA

Tinklalaidės temos: 

00:01:01 – D. Maskoliūno pomėgiai ir laisvalaikis

00:04:00 – Darbo pasiūlymai

00:04:56 – K. Evanso trauma ir jį pakeisiantis I. Tayloras

00:07:45 – A. Polonaros žaidimas Ispanijoje ir tinkamumas „Žalgiriui“

00:12:47 – Kodėl geri žaidėjai nepritampa E. Atamano sistemoje?

00:15:07 – V. Misičiaus progresas ir psichologija

00:17:26 – „Žalgirio“ žaidimo braižas su dviem naujais žaidėjais

00:20:56 – Ar I. Brazdeikis gali tapti Eurolygos žvaigžde?

00:24:24 – K. Maksvyčio darbas „Žalgiryje“

00:27:55 – K. Maksvyčio darbas rinktinėje

00:28:47 – D. Maskoliūmas apie savo darbą rinktinėje ir L. Dončičių

00:31:30 – T. Sedekerskio ir A. Butkevičiaus žaidimas Eurolygoje ir vieta rinktinėje

00:32:41 – T. Dimšos stebinantis žaidimas

00:35:05 – Antrasis Eurolygos ratas ir dviguba savaitė

00:39:19 – „Ryto“ atsakomoji dvikova prieš PAOK

00:42:00 – Apie sūnų trenerį Gustą Maskoliūną ir galimybę dirbti kartu

00:45:49 – Bendravimas su Š. Jasikevičiumi ir domėjimasis „Barcelonos“ reikalais

00:46:42 – Jeffery Tayloro žaidimas „Wolves“ ir meistriškumas

00:48:13 – Spėjimai apie Eurolygos antrąją sezono pusę

01:04:05 – Roko Jokubaičio buksavimas sezono starte

01:10:42 – Kas triumfuos Eurolygos finalo ketverte Kaune?

01:12:46 – Apie išsiskyrimą su „Barcelona“ ir sklandžiusius gandus

01:14:24 – NBA per TV6

01:15:05 – Trys įspūdingiausi savaitės epizodai

Visą tinklalaidę galite žiūrėti ir TV3 televizijos „YouTube“ kanale:

Tinklalaidę „Trys nuo lentos“ žiūrėkite kiekvieną antradienį 12 val. naujienų portale tv3.lt, platformoje TV3 Play ir TV3 televizijos YouTube!

Tinklalaidės vedėjai – „TV3 sport“ komentatorius Giedrius Vaitkevičius ir tv3.lt žurnalistas Juozas Skara. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų