Italijoje, Turine tęsiasi baigiamasis metų ATP turo turnyras – „Nitto ATP Finals“. Šeštadienį pirmajame vienetų varžybų pusfinalyje titulą ginantis rusas Danilas Medvedevas (ATP-2) per 1 valandą 20 minučių 6:4, 6:2 nugalėjo šio turnyro debiutantą norvegą Casperą Ruudą (ATP-8). Tai buvo trečia ruso pergalė prieš norvegą iš tiek pat galimų.

D.Medvedevas pirmajame sete greitai atitrūko nuo varžovo – rusas jau trečiajame geime laimėjo C.Ruudo padavimų seriją. Rusas galėjo ir dar labiau padidinti pranašumą, jei penktajame geime būtų realizavęs du „break pointus“. Tiesa, tos iššvaistytos progos D.Medvedevui problemų nepridarė. C.Ruudas varžovo padavimų metu nieko ypatingo nenuveikė ir neturėjo vilčių panaikinti deficito.

Antrajame sete norvegas atsilaikė iki penktojo geimo. Jame D.Medvedevas susikūrė tris „break pointus“ ir laimėjo C.Ruudo padavimų seriją. Savo sėkmę rusas pakartojo ir septintajame geime bei nesunkiai žengė į finalą. C.Ruudas per visą mačą taip ir nesusikūrė nė vieno „break pointo"