„Golden State Warriors“ atsidūrė per žingsnį nuo NBA finalo. Steve'o Kerro auklėtiniai Vakarų konferencijos finalo trečiajame mače išvykoje 109:100 (25:22, 23:25, 30:21, 31:32) pranoko Dalaso „Mavericks“ ir serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 3:0.

Ketvirtosios serijos rungtynės naktį iš antradienio į trečiadienį vėl vyks Dalase.

Per pirmąją jo pusę nei vienai komandai nepavyko susikrauti apčiuopiamos persvaros, o prieš didžiąją pertrauką Dalaso ekipa pralaiminėjo tik tašku (48:47).

Bet šeimininkai varžovams po pertraukos iškart leido attrūkti kiek labau. vedama lyderių po mini spurto sugebėjo susikrauti dešimties taškų persvarą (69:59).

Tai, kaip vėliau pasirodė, buvo lūžis mače, kadangi šeimininkai vsada dar išliko per pavojingą atstumą, bet „Warriors“ sugebėdavo arčiau varžovų neprisileisti ir galiausiai iškovojo pergalę.

Fantastišką momentą mače sukūrė Andrew Wigginsas, kuris suklaidinęs varžovą ketvirtajame kėlinyje prieš save išvydo Luką Dončičių, bet jo nepabūgo ir įspūdingai sugrūdo kamuolį į krepšį viena ranka.

Iš pradžių teisėjai užfiksavo pražangą amerikiečiui, bet vėliau sprendimos buvo pakeistas ir taškai įskaityti.

Dalaso ekipos neišgelbėjo L.Dončičius, pelnęs 40 taškų, atkovojęs 11 kamuolių ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojams Stephenas Curry įmetė 31 tašką, A. Wigiinsas pridėjo 7.

„Mavericks“: Luka Dončičius 40 (11 atk. kam.), Spenceris Dinwiddie 26, Jalenas Brunsonas 20,, Dorianas Finney-Smithas 9.

„Warriors“: Stephenas Curry 31 (5 atk. kam., 11 rez. perd.), Andrew Wigginsas 27 (11 atk. kam.) Klay Thompsonas 19, Draymondas Greenas  ir Jordanas Poole'as  po 10.