Trijų iš eilės pralaimėjimų seriją Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse nutraukė ir į dvyliktą vietą Rytų konferencijoje pakilo Dainiaus Zubraus Vašingtono "Capitals" (51 tšk.) klubas, sekmadienį namuose tik baudinių serijoje 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0) įveikęs dešimtojoje pozicijoje konferencijoje esančią Niujorko "Islanders" (57 tšk.) komandą.

Lietuvis 21 žaidimo minutę (20:58) blokavo varžovo metimą, išvengė baudos minučių ir nerealizavo baudinio.

Pergalingą įvartį baudinių serijoje įmušė Aleksandras Siominas.

Aikštės šeimininkai pirmavo po Matto Pettingerio įvarčio, o svečiai rezultatą išlygino po Mike`o Sillingerio taiklaus smūgio.

Kitose sekmadienio rungtynėse ketvirtą vietą Rytų konferencijoje užimantys Monrealio "Canadiens" (64 tšk.) ledo ritulininkai namuose per pratęsimą 4:3 (0:1, 1:1, 2:1, 1:0) įveikė šeštojoje pozicijoje esančią Pitsbergo "Penguins" (61 tšk.) komandą ir nutraukė pastarosios ilgiausią nuo 2002 metų šešerių iš eilės pergalių seriją.