Šeštąjį įvartį 28-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Dainius Zubrus, o lietuvio Niu Džersio "Devils" klubas šio sezono pirmenybėse iškovojo devintą pergalę iš eilės.

Rytų konferencijos Atlanto pogrupio lyderiais tapę "Devils" (34 tšk.) ledo ritulininkai penktadienį namuose 3:2 (2:0, 0:0, 1:2) nugalėjo Rytų konferencijos Pietryčių pogrupio autsaiderę Vašingtono "Capitals" (20 tšk.) ekipą.

Po D. Zubraus įvarčio pirmojo kėlinio pabaigoje (15:57) arenos šeimininkai pirmavo 2:0.

Per nepilnas 16 žaidimo minučių (15:42) Lietuvos ledo ritulininkas šiose rungytnėse kartą metė į varžovų vartus bei antrajame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

Be šešių įvarčių, D. Zubrus šiame sezone atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Likusius įvarčius nugalėtojams penktadienį pelnė Vitalijus Višnevskis bei Travisas Zajacas.

Įvarčių autoriai svečių gretose - Aleksandras Siominas ir Brooksas Laichas.