Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Brighton“ ir Londono „Chelsea“ komandų antradienio vakarą baigėsi lygiosiomis 1:1.

Hakimas Ziyechas 28-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Chelsea“ ekipą į priekį 1:0. Bet Adamas Websteris 60-ąją minutę standartinės situacijos metu tiksliu smūgiu galva atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Romelu Lukaku 73-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartininkas Robertas Sanchezas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Po šių lygiųjų „Chelsea“ lieka trečioje vietoje, bet nuo lyderio „Man City“ atsilieka jau 12 taškų.