C.McGregoras sausas iš balos neišlips: kovotojas dar kartą paduotas į teismą

Spalio 6 dieną visas sporto pasaulis trumpam sulaikys kvapą, kai Las Vegase įvyks metų kova vadinamas mišrių kovos menų (MMA) žvaigždžių mūšis tarp Conoro McGregoro ir Chabibo Nurmagomedovo.

75

30-mečiai kovotojai susirungs dėl lengvo svorio diviziono čempionų diržo. Airiui C.McGregorui tai bus pirma kova MMA narve nuo pat 2016 metų lapkričio.

Ir nors iki svarbiausios metų dvikovos liko vos keturios savaitės, C.McGregoro pasiruošimą temdo teisinės problemos.

(75 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Oficialu: C.McGregoras grįžta į narvą ir kausis prieš neįveikiamą rusą

Primename, jog airis balandžio pradžioje užsipuolė UFC kovotojus vežusį autobusą. Po išpuolio nukentėjo Michaelas Chiesa ir Ray‘us Borgas, o C.McGregorui buvo pareikšta keletas kaltinimų.

Anksčiau buvo skelbta, jog buvęs UFC lengvo svorio čempionas susitarė su nukentėjusiais, sutiko atlikti viešuosius darbus ir buvo išteisintas.

Tačiau šią savaitę „TMZ Sports“ paskelbė, kad vienas iš nukentėjusiųjų kovotojų, M.Chiesa, nusprendė pareikšti civilinį ieškinį prieš C.McGregorą.

Po airio išpuolio išdužus stiklui M.Chiesai buvo prakirsta kakta, o amerikietis dėl to buvo priverstas pasitraukti iš „UFC 223“ turnyro.

Amerikietis taip pat kaltina C.McGregorą, kad šis sukėlė jam emocinę traumą, kuri paveikė jį psichologiškai.

Kol kas nėra atskleista, kokios finansinės sumos iš C.McGregoro reikalauja M.Chiesa.

Nukentėjęs kovotojas į teismą padavė ir Bruklino „Barclays Center“ vadovybę, nes ši nepajėgė užtikrinti kovotojų apsaugos savo teritorijoje.

29-erių C.McGregoras MMA narve laimėjo 21 kovą ir patyrė 3 nesėkmes.

Jo bendraamžis K.Nurmagomedovas per savo karjerą vis dar yra nenugalėtas. Ruso sąskaitoje – 26 pergalės iš tiek pat galimų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų