Lietuvos profesionalų bokso žvaigždė 26-erių Eimantas Stanionis (13-0, 9 nokautų) vis labiau atkreipia į save didžiųjų bokso organizacijų dėmesį.

Neseniai atnaujintame IBF (Tarptautinės profesionalų bokso) pusvidutinio svorio kategorijos reitinge pirmą kartą atsirado E.Stanionio pavardė. Lietuvis naujajame reitinge užima 15-ą vietą. Pakilti aukštyn lietuviui padėjo kol kas svarbiausia karjeros pergalė prieš Thomą Dulorme'ą.

IBF pasaulio čempiono diržas priklauso amerikiečiui Errolui Spence‘ui. Tuo tarpu reitingo lyderio poziciją užima irgi dar nenugalėtas uzbekas Kudratillo Abdukachorovas.

Priminsime, kad E.Stanionis yra WBA reitingo lyderis ir jau artimiausiu metu gali pretenduoti į vieną iš titulinių kovų. Tiesa, WBA organizacijoje yra didelė sumaištis, nes vien pusvidutinio svorio kategorijoje ji turi keturis skirtingo rango čempionus. Palyginimui, IBF situacija daug paprastesnė – čia yra tik vienas pasaulio čempionas.

Po to, kai E.Stanionis pateko į IBF reitingą visos keturios didžiosios profesionalų bokso organizacijos pusvidutinio svorio kategorijoje yra reitingavusios po vieną lietuvį. Egidijus Kavaliauskas WBO reitinge užima 5-ą vietą, o WBC reitinge yra 8-as.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų