Berankis skaudžiai baigė pasirodymą ATP turnyro aštuntfinalyje

Marbeljoje (Ispanija) ant grunto tęsiasi ATP 250 serijos „AnyTech 365 Andalucia Open“ vyrų teniso turnyras, kuriame dalyvavo 30-metis lietuvis Ričardas Berankis (ATP-88). Trečiadienį vienetų varžybų aštuntfinalyje lietuvis po 2 valandų 12 minučių kovos 3:6, 6:4, 3:6 pralaimėjo vienam iš turnyro favoritų – 33-ejų ispanui Albertui Ramosui (ATP-47).

Iki septintojo geimo kova vyko lygiai, tačiau tada R.Berankis pirmą kartą pralaimėjo savuosius padavimus ir leido varžovui išsiveržti į priekį 4:3.

Aštuntame geime A.Ramosas nesunkiai laimėjo savuosius padavimus, o devintame geime R.Berankis ir vėl klydo bei antrą kartą pralaimėjęs savo padavimus, pralaimėjo ir pirmąjį setą.

Pirmame sete R.Berankis padarė vieną dvigubą klaidą, A.Ramosas – nei vienos.

Antrajame sete R.Berankis iš karto padarė tai, kas jam iki tol nebuvo pavykę – laimėjo varžovo padavimų seriją. Lietuvis galėjo atitrūko net 3:0, tačiau trečiajame geime jam nepavyko realizuoti trijų „break pointų“. Vėliau A.Ramosas kiek pagerino savo žaidimą ir šeštajame geime bandė išlyginti rezultatą, bet ir pats pralaimėjo „break pointą“. Per likusią seto dalį R.Berankis atlaikė varžovo spaudimą ir neprarado anksti įgyto pranašumo.

Lemiamo seto pradžioje A.Ramosas „strigo“ savo padavimų metu ir per du geimus suteikė varžovui tris „break pointus“. Deja, nė vieno iš jų lietuvis nerealizavo. Labai nesėkmingas R.Berankiui buvo aštuntasis seto geimas. Lietuvis savo padavimų metu atsiliko 0:40, neutralizavo vieną „break pointą“ (15:40), bet tada iššvaistė gerą progą užbaigti tašką būdamas prie tinklo, A.Ramosas perkėlė kamuolį per lietuvį, o R.Berankio desperatiškas smūgis atsimušė į tinklą. Tai ir buvo lemiamas mačo lūžis – devintajame geime ispanas laimėjo savo padavimų seriją ir įtvirtino pergalę.

Anksčiau R.Berankis ir A.Ramosas buvo susitikę 2 kartus ir tada pasidalino po pergalę. 2012 m. ant kietos dangos lietuvis įveikė ispaną 4:6, 6:4, 6:1, bet 2015 m. ant grunto lietuviui teko pripažinti varžovo pranašumą 3:6, 3:6.

REKLAMA

A.Ramosas pelnė 45 ATP vienetų reitingo taškus ir 13,65 tūkst. eurų, o ketvirtfinalyje susitiks su slovaku Norbertu Gombosu (ATP-99), kuris po 3 valandų 23 minučių maratono 5:7, 7:6 (7:4), 7:6 (7:1) įveikė argentinietį Federico Delbonį (ATP-85).

R.Berankiui atiteko 20 ATP vienetų reitingo taškų ir 8,77 tūkst. eurų. ATP 250 serijos vyrų teniso turnyro Marbeljoje prizų fondą sudaro 408,8 tūkst. eurų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų