Berankio kirčiai Kanados talentą verčia ieškoti psichologo: kažkas turi padėti

Londone (Didžioji Britanija) vos prasidėjęs prestižinis „didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono turnyras pateikė malonią staigmeną visai Lietuvai – autsaideriu laikytas Ričardas Berankis (ATP 77) pateko į tolimesnį etapą.

Šiais metais nė karto savo jėgų ant žolės dangos neišbandęs geriausias lietuvių tenisininkas nukovė 27-ą pasaulio raketę Denisą Šapovalovą.

Atkakli dvikova baigėsi sausa R. Berankio pergale 3:0 (7:6, 6:4, 6:3), nors prieš susitikimą lietuvio galimybės buvo vertinamos vos 14 proc.

Taip geriausias Lietuvos tenisininkas po ketverių metų pertraukos pateko į antrąjį Vimblodono etapą ir pakartojo geriausią karjeros rezultatą.

Nugalėjo R. Berankis ne bet ką, o vieną didžiausių Kanados teniso žvaigždių ir vieną perspektyviausių tenisininkų pasaulyje – D. Šapovalovui šiuo metu 20 metų.

Po pralaimėjimo lietuviui, kanadiečių talentas prabilo apie rimtas psichologines problemas, kurios žaidėją pasiveja vos prasidėjus mačui.

„Treniruotėse aš jaučiuosi nuostabiai, todėl tai yra psichologinės problemos. Viskas ateina iš mano vidaus. Deja, tačiau nėra nieko, kas jas galėtų sutvarkyti, išskyrus mane patį.

Kažkas pasąmoningai tikrai vyksta ir tai pasimato mače. Aš pasikalbėsiu su savo komanda, galbūt psichologu. Galbūt kažkas iš tenisininkų praeityje turėjo tokių problemų. Tiesiog reikia su kažkuo atvirai pasikalbėti ir manau, kad tai tikrai gali padėti“, – jautriai atsiskleidė jaunoji teniso žvaigždė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų