Dėl koronaviruso grėsmės atidėtos Italijos „Serie A“ rungtynės tarp Turino „Juventus“ ir Milano „Inter“ įvyko. Jose Turino ekipa laimėjo rezultatu 2:0.

Abu įvarčiai krito antrajame kėlinyje. 55 minutę nulinį rezultatą pakeitė Aaronas Ramsey, kuris pasinaudojo Cristiano Ronaldo įvarčiu ir nukreipė kamuolį į vartus.

Tas pats A.Ramsey atliko rezultatyvų perdavimą ir antrojo įvarčio metu, kai jis asistavo Paulo Dybalai. Argentinietis tiksliai smūgiavo ir padidino „Juventus“ persvarą iki dviejų.

Po šios pergalė „Juventus“ sugrįžo į pirmąją „Serie A“ pirmenybių vietą ir dabar vienu tašku lenkia Romos „Lazio“. Devyniais taškais atsiliekantys „Inter“ yra treti.