Pirmąsias rungtynes be kelio traumą patyrusio Kevino Duranto žaidę Bruklino „Nets“ (27-14) krepšininkai patyrė nesėkmę. Rezultatu 98:109 (31:29, 26:31, 25:24, 16:25) jie nusileido Bostono „Celtics“ (31-12) komandai.

Po trečiojo kėlinio abi komandos ėjo apylygiai ir Bostonas buvo priekyje tik dviem taškais (84:82). Visgi ketvirtojo kėlinio pradžioje spurtavę arenos svečiai per 5 kėlinio minutes persvarą padidino iki 12 taškų, kol „Nets“ krepšininkai į savo krepšį nebuvo įmetę nei vieno taško.

Kyrie Irvingas paskutinio ketvirčio metu ėmėsi iniciatyvos tvarkyti situaciją, tačiau jo pastangų nepakako.

„Celtics“ pusėje rezultatyviausias buvo Jasonas Tatumas. Per 38 minutes jis pelnė 20 taškų, taip pat atkovojo 11 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Dvigubu dubliu prie pergalės prisidėjo ir Marcusas Smartas – 16 taškų, 6 atkovoti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų.

Pralaimėjusioje komandoje geriausiai pasirodė K. Irvingas. Per 38 minutes aikštelėje jis pelnė 24 taškus ir atkovojo 6 kamuolius. Šalia dvigubo dublio su 13 rezultatyvių perdavimų ir 9 atkovotais kamuoliais buvo Benas Simmonsas, tačiau per 26 minutes jis nepelnė nei vieno taško.

Šiuo metu „Celtics“ su penkiomis pergalėmis iš eilės yra Rytų konferencijos lyderė, o „Nets“ žygiuoja iš paskos – antroje vietoje.

„Celtics“: Jasonas Tatumas 20 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), Marcusas Smartas 16 (6 atk. kam., 10 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 16 (5 atk. kam.), Derrickas White’as 15 (7 atk. kam.), Grantas Williamsas 12 (5 atk. kam.), Luke’as Kornetas 11 (5 atk. kam.).

„Nets“: Kyrie Irvingas 24 (6 rez. perd.), T. J. Warrenas 20, Joe Harrisas (5 atk. kam.), Sethas Curry 11, Royce’as O’Neale’as 11 (5 atk. kam.), Benas Simmonsas 0 (9 atk. kam., 13 rez. perd.).