Be taurės liks ir Obradovičius: „Partizan“ krito karštame Belgrado derbyje

Rungtynės dėl įsisiautėjusių sirgalių buvo pristabdytos

Radivoje Koračo Serbijos taurės pusfinalyje įvyko Belgrado derbis tarp „Partizan“ ir „Crvena Zvezda“ ekipų. Pergalę 83:75 (15:21, 19:23, 25:14, 24:17) iškovojo „Crvena Zvezda“ krepšininkai.

Kaip jau įprasta šių dviejų komandų tarpusavio mačams – rungtynės buvo pristabdytos ketvirtajame jų kėlinyje. „Crvena Zvezda“ komandai pirmaujant 69:60, į aikštę ėmė skrieti įvairūs daiktai ir arbitrai nusprendė sustabdyti mačą bei palikti aikštę. Vis tik po po maždaug pusvalandžio pertraukos rungtynės buvo atnaujintos. Prie to daug prisidėjo Branko Lazičius ir Danilo Andžušičius, kurie nuėjo į rūbinę pasikalbėti su mačo arbitrais.

Antrajame rungtynių ketvirtyje „Partizan“ turėjo net 18 taškų persvarą (44:26), tačiau jos neišlaikė ir jau pirmosiomis ketvirtojo ketvirčio minutėmis į priekį veržėsi „Crvena Zvezda“ – 61:60. Netrukus skirtumas jau siekė 9 taškus (69:60) ir būtent tuomet mačas buvo sustabdytas dėl netinkamo sirgalių elgesio. Pratęsus rungtynes „Partizan“ išsigelbėti jau neįstengė ir patyrė pralaimėjimą. Dar pirmoje rungtynių dalyje „Crvena Zvezda“ liko be vyriausiojo trenerio Duško Ivanovičiaus, kuris buvo išvarytas iš aikštės.

Nugalėtojams Luca Vildoza pelnė 15 taškų (2/8 trit.), Filipas Petruševas ir Nemanja Nedovičius pridėjo po 14, Facundo Campazzo (7 rez. per.) ir Luka Mitrovičius (7 atk. kam.) – po 11.

Pralaimėjusiems Jamesas Nunnally įmetė 19 taškų (4/7 metimai), Zachas LeDay’us pridėjo 16 (4/6 trit.), Mathiasas Lessortas – 13 (12 atk. kam.). Finale šio pusfinalio nugalėtojai susitiks  su Belgrado „Mega MIS“ komanda, kuri kitame pusfinalyje pranoko Pauliaus Valinsko atstovaujamą FMP klubą.