Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
kam tas stadionas Vilniuje?ar kad milijonus ištaškyt?Jis vis vien riogsos tuščias,nes futbolo Lietuvoj nebėr.
Reikia keisti trenerį ne Istorija
Kas kad nelaimejo, užtai turejo progą daug kartų girtis, kad planuoja laimėti. L T nebuvo futbolo ir nebus.
Objektyviai- ir žaidė prastai. Estai protarpiais žaidė labai gražų futbolą. Suko kamuoliuką kaip reikalas vienu lietimu. Beje, "ačiū" tv3 grupei už transliacijos "kokybę" pabaigoje, per baudinius. Bl., pradžiuginot. Pamačiau, kad licencijos nėra ir mano regione ( Lietuvoje) aš negaliu matyti transliacijos.
Sakiau Sviniu reikejo rinkti futbolo federacijos prezidentu .Isveztu komanda pora kartu i miska tada ir italus aplostu .
Zulusų kaimo bernai geriau žaidžia futbolą negu Lietuvos rinktinė
KO TOLIAU TO PRASCIAU LIETUVA FUTBOLE VIS PRASCIAU ATRODO GINYBOS GEROS NERA PERDAVIMAI NETIKSLUS NEMATO AISTES NA PRASTAI ZAIDZIA SENIAU IS PABALTIJO JIE GERIAUSIAI ZAIDE NET AUKSCIAUSIOJE LYGOJE BUVO NA JAUNYKLIU PILNA PAJEGIU NERA TAD PRASTAI
Fiziskumo meistriškumo stoka pas lietuvius net ką ir kalbėti ,net estai pabėgo nuo mūsų šviesmečiais
Stadionas puikus.sirgalių nors ne daug, sukūrė gerą atmosferą. Deja, Lietuvos futbolininkų individualus meistriškumas tragiškas. Negana to dar ir fiziškai silpnesni ir lėtesni.
Estija aukštesnio lygio komanda ir nusipelnė laimėti.
Na nėra ką sakyti- du mulkiai nesugeba įmušti vienuolikos metrų baudinio..... Ir tai vadinami "profesionalai"? Mano bobutė geriau įmuštų. Sušiko visą reikalą.....
@kaubojus Matai, tai nutiko dėl dar vieno mulkio vartuose....
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų