Londono „Tottenham“ baigė savo pasirodymą Anglijos FA taurės turnyre. Baudinių seriją laimėjusi „Norwich“ ekipa pateko į kitą etapą. Pagrindinis laikas baigėsi lygiu rezultatu 1:1.

„Tottenham“ futbolininkai greitai išsiveržė į priekį. Jau 13 žaidimo minutę gynėjas Janas Vertonghenas baudos smūgio metu sulaukė perdavimo ir iš artimo atstumo smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Pagrindiniam laikui artėjant prie pabaigos „Norwich“ išlygino rezultatą. 78 minutę Josipas Drmičius pirmasis suskubo prie dėkingai atšokusio kamuolio ir nuginklavo varžovų vartininką.

Iki rungtynių pabaigos rezultatas nepakito, tad komandos žaidė pratęsimą. Bet ir jo metu įvarčių nepelnyta, todėl ekipų likimas sprendėsi vienuolikos metrų baudinių serijoje.

Jos metu geriau sekėsi „Norwich“ ekipai, kuri realizavo tris baudinius, vienu daugiau už „Tottenham“ ir pateko į kitą FA taurės etapą.

Į kitą etapą po vakar vykusių rungtynių pateko ir „Leicester“ bei „Manchester City“ klubai.