„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 1:2 turėjo pripažinti „Rayo Vallecano“ futbolininkų pranašumą.

Alvaro Garcia 19-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Rayo Vallecano“ ekipą į priekį 1:0.

Robertas Lewandowskis 23-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Stole‘as Dimitrievskis atrėmė kamuolį.

Ronaldas Araujo 28-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

R.Lewandowskis pirmojo kėlinio pabaigoje nukreipė kamuolį į vartus, tačiau įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Franas Garcia 53-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Sergio Camello 64-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

R.Lewandowskis 83-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir sušvelnino susitikimo rezultatą 1:2.

Jordi Alba 90-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

„Barcelona“ po 31 sužaistų rungtynių turi surinkusi 76 taškus ir rikiuojasi pirmoje „La Liga“ pirmenybių turnyrinės lentelės vietoje bei nuo „Real“ yra atsiplėšusi vienuolika taškų. Tuo tarpu „Rayo Vallecano“ su 43 taškais žengia devintas.