Ispanijos čempionų titulą ginanti „Barcelona“ „La Liga“ pirmenybėse sugrįžo į pergalių kelią ir rezultatu 4:1 užtikrintai nugalėjo „Alaves“ klubą.

Tai Ernesto Valverde vadovaujamai komandai buvo pirmoji pergalė per paskutines tris rungtynes. Prieš tai lygiosiomis buvo sužaista tiek su Madrido „Real“, tiek su „Real Sociedad“ ekipomis.

Šį kartą „Barcelona“ dar pirmajame kėlinyje susikrovė dviejų įvarčių persvarą.

14-ą minutę nulinį rezultatą pakeitė Luiso Suarezo perdavimo sulaukęs Antoine'as Griezmannas, o 45-ą minutę urugvajietis puikią progą sukūrė ir Arturo Vidaliui, kuris neklysdamas smūgiavo į vartus – 2:0.

Vos įsibėgėjus antram kėliniui „Alaves“ sugrąžino intrigą, kai 56-ą minutę Rubenas Duarte maitino perdavimu Pere Ponsą, o šis nedelsdamas sušvelnino atsilikimą iki vieno įvarčio.

Visgi vėliau katalonų pergalę įtvirtino du šios ekipos lyderiai.

69-ą minutę varžovų vartininką nuginklavo Lionelis Messi, o 75-ą minutę vienuolikos metrų baudinį realizavo L. Suarezas.