Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ komanda pasirengimo cikle iškovojo trečią pergalę iš tiek pat galimų.

Ispanijos vicečempionai 75:68 (13:20, 19:20, 28:10, 15:18) palaužė Badalonos „Joventut“ krepšininkus.

„Barcelona“ klubas po dviejų kėlinių atsiliko aštuoniais taškais, bet rungtynes perlaužė trečiajame ketvirtyje. Jį laimėjo rezultatu 28:10 ir jam pasibaigus pirmavo 10 taškų pranašumu.

Rungtynių pabaigoje „Barcelona“ buvo priekyje penkiais taškais, bet tada pelnė keturis taškus be atsako ir paskutinę minutę užsitikrino pergalę.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius pelnė 14 tatškų, Leandro Bolmaro 9, Nickas Calathes, Adamas Hanga, Sergi Martinezas, Pierre’as Oriola ir Brandonas Daviesas  po 7.

„Joventut“: Vladimiras Brodzianskis pridėjo 12 taškų, Ante Tomičius, Shawnas Dawsonas, Nenadas Dimitrijevičius ir Pau Ribasas po 8.

Pirmosios oficialios klubo naujojo sezono rungtynės bus žaidžiamos rugsėjo 4-6 dienomis, kai vyks Katalonijos taurės turnyras.

Rugsėjo 12-13 dienomis Tenerifėje vyks Ispanijos Supertaurės varžybos. Jų pusfinalyje Š. Jasikevičiaus kariauna susitiks su šalies čempione Vitorijos „Baskonia“, kurioje rungtyniauja Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis.