„Barcelona“ iškovojo Joano Gamperio taurę

„Barcelonos“ komanda sekmadienį įvykusiose rungtynėse net 6:0 sutriuškino „Pumas Unam“ futbolininkus ir iškovojo Joano Gamperio taurę.

Katalonai prieš šias rungtynes atidavė pagarbą šią vasarą iš „Barcelonos“ į Meksiką rungtyniauti persikėlusiam Dani Alvesui. 39-erių metų futbolininkas gynė katalonų ekipos garbę nuo 2008 iki 2016 ir nuo 2021 iki 2022 metų.

Brazilas šešis kartus tapo „La Liga“, po tris kartus UEFA Čempionų lygos, UEFA Supertaurės ir FIFA klubų pasaulio taurės, po keturis kartus Ispanijos Karaliaus taurės, Ispanijos Supertaurės čempionu.

Robertas Lewandowskis jau 3-ąją minutę suklaidinęs vartininką nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0. Pedri 5-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tuščius likusius vartus ir padvigubino katalonų pranašumą šiame susitikime 2:0.

Ousmane’as Dembele 10-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir dar labiau padidino rungtynių rezultatą 3:0. Pedri 19-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir rezultatas tapo triuškinamas 4:0.

Pierre’as Emerickas Aubameyangas 49-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo jau 5:0.

Galiausiai Frenkie de Jongas 84-ąją minutę taip pat pridėjo savo įvartį šiame susitikime, o „Barcelona“ iškovojo pergalę rezultatu 6:0.