Rašyti komentarą...
Kodėl nė žodžio apie Balpol protestą? O juos aplenkė ne dėl kuro pasipildymo, o dėl minutės sustojimo skirtos baudos, taip ir nežinia už ką. Išoriškai lenktynės labai gražios, bet vidiniai kažkaip nelabai...
man neidomu,nes lietuvių ten nedalyvavo,o visokie "circilai,miles ir kiti invaziniai pluskiai.
Sukčiai, viskas suplanuota
Ir užteršė orą labiau nei Astravo atominės elektrinės išmetami saugūs garai. Teršia, kas netingii Lietuvos teritorijos orą. Neskaičiuojant NATO aljanso tankų ir patrankų. Jai Lietuva nori būti saugi ir nepriklausoma, tai turi atsikratyti NATO aljanso karių paligonu. Kuo daugiau Lietuvele prisiveza NATO aljanso karių, tankų ir patrankų, tuo daugiau ginkluotę stiprina savo pasienio zonose Rusijos ir Baltarusijos prezidentai. Nes per NATO paligonus, jau daugumoja lietuvių tenka palikti savo gimtus namus ir vos neissiiraustyti i kaimynines valstybes dėl ramaus poilsio ir ramybės.
@KALNIIETIS Išmok rašyti!
@KALNIIETIS Gal geriau nenusišnekėk ir nerašyk nesamonių.
Deja, didžiausias auto renginys Baltijos šalyse vyksta kaip tik šiuo metu Estijoje - WRC etapas. Šitos mėgėjų lenktynės nekam neįdomios.
@Žurnalistui Pasirodo tau įdomios, nes parašei komentarą. Geriau nekomentuok, jei nieko nesupranti.
Skandalas bus. Antros vietos taurės liko stovėti...
@Orka Teisingai padarė Balpol, kad vetavo apdovanojimus. Teisėjai jiems skyrė daug baudų, o Gelžiniai pasirodo negali būti baudžiami.
Teisėjai,triumfavo..
@Al. Teisėjai tik Gelžinius palaikė.
Į viršų