Atrankos etapą įveikęs Kinderis pateko į finalą

Budapešte (Vengrija) vykstančiame šiuolaikinės penkiakovės 2021 m. Pasaulio taurės etape vyrų atrankos varžybų barjerą įveikė Justinas Kinderis, o Dovydui Vaivadai prasibrauti į finalą nepavyko.

Atrankos B grupėje J. Kinderis surinko 1150 taškų ir užėmė 8-ąją vietą. Olimpietis buvo 14-as fechtuojantis (16 pergalių ir 14 pralaimėjimų; 215 taškų), 13-as - plaukiant (2 min. 3,23 sek.; 304) ir 8-as - bėgant bei šaudant (11 min. 9 sek.; 631).

A grupėje D. Vaivada užėmė 21-ąją poziciją (1121). Kaunietis buvo trečias plaukimo rungtyje (1:58.69; 313), 24-as - fechtavimosi (13/17; 194) bei 21-as - bėgimo ir šaudymo (11:26; 614).

Vyrų varžybų finalas vyks šeštadienį. Penktadienį moterų finale taip pat dalyvaus viena Lietuvos atstovė - Gintarė Venčkauskaitė.