Po keturių metų pertraukos Turkijos čempionato auksas atiteko Stambulo „Fenerbahce“ krepšininkams.

Jie ketvirtajame finalo mūšyje svečiuose 92:80 (24:12, 17:23, 29:26, 22:19) nukovė Stambulo „Anadolu Efes“ komandą. „Fenerbahce“ klubas finalo seriją laimėjo rezultatu 3-1.

Čempionams 18 taškų šiose rungtynėse pelnė Janas Vesely (9/10 dvit., 7 atk. kam., 29 n. b.), 17 įmetė Nando De Colo, 16 pasižymėjo Marko Guduričius (5 rez. perd.), 13 – Melihas Mahmutoglu.

Varžovams po 17 taškų pelnė Chrisas Singletonas ir Tiboras Pleissas, po 10 pridėjo Shane‘as Larkinas (6 rez. perd.), Elijah Bryantas ir Vasilije Micičius (7 rez. perd., 6 kld.).

Prieš šį mačą „Anadolu Efes“ strategas Erginas Atamanas tryško optimizmu ir pareiškė, kad jo auklėtiniai laimės ne tik ateinantį susitikimą, išlygins serijos rezultatą, tačiau galiausiai nugalės ir penktajame serijos mūšyje bei pasipuoš aukso medaliais, tačiau taip nenutiko.

„Fenerbahce“ komanda nepraleido nė vieno vietinio čempionato finalo nuo 2015 metų. Per šį laikotarpį tai – trečias laimėtas kartas.

Paskutinius du sykius čempionais buvo tapę „Anadolu Efes“ krepšininkai, o 2019-2020 metų sezonas buvo atšauktas dėl koronaviruso.