Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse 2 – 0 nugalėjo „Wolves“ futbolininkus ir sutvirtino savo lyderio poziciją.

Gabrielis Jesusas 6-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Goncalo Guedesas 20-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Martinas Odegaardas 54-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Arsenal“ ekipą į priekį 1:0. Pastarasis 75-ąją minutę dar kartą nuginklavo vartininką ir padvigubino „kanonierių“ pranašumą 2:0.

Danielis Podence’as 86-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

„Arsenal“ po 14 sužaistų rungtynių turi surinkęs 37 taškus ir rikiuojasi pirmoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. „Kanonieriai“ nuo antroje pozicijoje esančio „Manchester City“ yra atsiplėšę penkiais taškais (32).

„Kanonieriai" tapo aštuntąja komanda, laimėjusia 12 iš 14 pirmų „Premier“ lygos rungtynių. Iki tol visi septyni tai padarę klubai iškovojo „Premier“ lygos titulą.