Argentinos rinktinė (3/0) Pasaulio taurės rungtynėse po permainingos kovos 69:61 (12:17, 27:16, 14:7, 16:21) įveikė Rusijos krepšininkus (2/1) ir tapo B grupės nugalėtoja.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas perėmę argentiniečiai įgijo šešių taškų persvarą, o po didžiosios pertraukos netrukus ją padidino trylikos taškų – 53:40. Baltos vėliavos nekėlę rusai lemiamą ketvirtį pradėjo spurtu 11 – 0 ir po ilgos pertraukos pradėjo alsuoti savo varžovams į nugarą 51:53. Visgi Argentinos rinktinė atlaikė varžovų šturmą ir iškovojusi pergalę finišavo pirmoje B grupės vietoje - 69:61.

Argentina: Facundo Campazzo – 21 (4/7 dvit., 7/9 baud. met., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 24 naud. bal.), Marcosas Delia (5/6 dvit., 4 atk. kam.) ir Luisas SCola (9 atk. kam., 16 naud. bal.) – po 13.

Rusija: Andrejus Zubkovas – 18 (7/9 dvit., 0/5 trit., 7 atk. kam., 20 naud. bal.), Nikita Kurbanovas – 13 (5/7 dvit., 4 atk. kam., 14 naud. bal.)