Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kauno „Žalgirio“ treneris Jure Zdovcas po pergalingų LKL rungtynių dėkojo savo auklėtiniams. Žalgiriečiai sekmadienio vakarą nepaliko vilčių Šiaulių „Šiaulių-7bet“ krepšininkams.

Kauno „Žalgirio“ treneris Jure Zdovcas po pergalingų LKL rungtynių dėkojo savo auklėtiniams. Žalgiriečiai sekmadienio vakarą nepaliko vilčių Šiaulių „Šiaulių-7bet“ krepšininkams.

REKLAMA

„Sveikinu savo žaidėjus su pergale. Nebuvo lengva po tokios sunkios savaitės. Nepaisant visų problemų, parodė charakterį. Noriu padėkoti jiems už pirmąją mano paties pergalę kaip „Žalgirio“ trenerio. Manau, kad šiandien mūsų nusiteikimas buvo labai geras ir džiaugiuosi dėl pergalės“, – sakė slovėnas.

Įžaidėjas Emmanuelis Mudiay mačo metu nesėkmingai nusileido ant parketo ir po didžiosios pertraukos nebežaidė. 

Nors „Žalgirio“ klubo vadovas Mindaugas Kvedaras kiek vėliau užsiminė, kad E. Mudiay patirta trauma ko gero nėra rimta ir jis turėtų būši pasiruošęs kitoms Eurolygoms rungtynėms ketvirtadienį, J. Zdovcas spaudos konferencijoje apie auklėtinio sveikatos būklę per daug nespekuliavo. 

REKLAMA

„Kol kas ne, bet rytoj žinosime daugiau dėl visų traumuotų žaidėjų situacijos, nes jiems bus atlikti tyrimai“, – komentavo treneri.

„Žalgirio“ komandai Nielsas Giffey šiandien nepadėjo dėl ligos.

„Jis serga visą šią savaitę, pasigavo kažkokį virusą. Sirgdamas žaidė ir Belgrade. Šiandien vėl nesijautė gerai, tad nusprendėme leisti jam pailsėti“, – tikino J. Zdovcas.

J.Zdovcas apibendrino savo pirmąją savaitę „Žalgirio“ klube.

„Daug dalykų nutiko per šią savaitę. Žaidėme trejas rungtynes ir beveik be treniruočių. Daug naujos informacijos, nauji žmonės. Gaila, kad mums nepavyko laimėti Eurolygoje. Turime daug problemų – traumos, sunkus tvarkaraštis, bet žinojau tą nuo pradžių. Manau, kad dabar galima bus pailsėti nors vieną dieną, kad galėtume grįžti į normalų gyvenimą“, – pasakojo treneris.

J.Zdovcas sakė, kad jeigu būtų jo valia, žaidėjams laisvos dienos neskirtų ir rytoj surengtų treniruotę, jog geriau pasiruošti Eurolygos mačui.

REKLAMA
REKLAMA

„Žinoma, bet neaišku, kas galės žaisti. Kol kas neturiu pakankamai žmonių treniruotėms. Rytoj yra laisva diena, nes tokios taisyklės. Žaidėjai to nusipelno, nors jeigu paklaustumėte manęs, aš norėčiau treniruotės, kad galėčiau įdiegti daugiau savo idėjų. Laukiame tos pirmosios pergalės Eurolygoje.

Žinome, kad „Bayern“ irgi nieko nelaimėjo, tad atvyks labai motyvuoti. Turime tų problemų, bet žinome, kad kai bus išmestas ginčo kamuolys, visos problemos dings ir darysime viską, kad laimėtume“, – teigė J.Zdovcas. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų