Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Identiška kai LT krepšinyje.Skaito save futbolo valstybe,žaidžiančių užsienio lygose lyg tai daug, o kai reikia surinkti rinktinę pasirodo aukšto lygio žaidėjų sauguose ir puolime nėra.Liewagandowskis geras kai ant jo aria visa komanda, o ne jisai aria, nes pasirodo kai pačiam reikia arti, tai eilinis mirtingasis
@Lenkų problema futbole jsi yra po traumos. be to, jei klubas aria del jo, tai ne del to, kad jie myli Lewandowski, o todel kad tas duoda rezultata. Lenkijos rinktine to nesugeba, tai ju problemos. tiesiog, Lenkija ir Austrija nera to lygio komandos, kurios kovos del aukso. ir Lietuvos krepsinis cia ne i tema.
Filipinai, Libanas, Lietuva
Filipinai, Libanas, Lietuva
@nereikia – krepšinis populiariausias tik šiose tik šiose valstybėse. Po 1982 m. Lenkijos futbolo rinktinė dugne. Jiems tai savotiška tragedija. Lūkesčia didžiuliai, o rezultatai vis tie patys.
Žaidė 2 nevertos dėmesio komandos.Įdomi man portugalų situacija - komanda ir vyr treneris tapę tos 39m ale žvaigždės ronaldo įkaitais,žaidžia beviltiškai,treneris negali nei neišleisti starto sudėrį nei pakeisti,aria aikštėje kokie 8, nes yra dar pepė 41 , vartininko į puolimą irgi nepastatysi
Austrija verta dėmesio komanda
Austrija verta dėmesio komanda
@Faktas ir nė kiek ne prastesnė už daugelį kitų.
Jei Lenkija-Austrija 3-1,tai kaip Lenkija pralaimėjo?
Trumpai apibendrinus zaide nykus ir dar nykesni.Labai prastas sio cempionato lygis,kazkaip su nostalgija prisiminiau 1988 m. europos cempionata,kai zaide tik 8 komandos,bet tikrai tuo metu Europoje stipriausios ir kiekvienos rungtynes buvo idomios ir vertos demesio.O dabar komandos net 24,is kuriu kokiu 16 amzinas dumblas ir jos ne tik tokiuose cempionatuose netobuleja,bet tik realiai pajegiu rinktiniu lygi smukdo.Bet komerciskai tai organizatoriams naudinga,daugiau komandu,daugiau sirgaliu,daugiau pinigu uzdirbti galima,tik su futbolu tas nelabai ka bendro turi.
O kur antraštė šaunuoliai austrai, parodė kovingumą ir t.t.,........
Ar čia galioja tik ukrajinai? Kad apie jos rašoma visose tinkluose va kokie, pažiūrėkiye tt.t.., o apie kitus nieko.
Po 5metu Lietuvoje numeris vienas bus futbolas,krepšinius žais tik kunigai
Kaip australija zaidzia europos ciampionate :)
@Nesuprantu Austrija ne australija
nepalaikau lenku niekada ,bet pendelis abejotinas i ju vartus paskirtas.
nusipirktu lenkai kokius 8 brazilus,gal tada bent kokia 5 vieta uzimtu.
Austrija pirmyn
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų