Pirmadienį Anglijos „Premier“ lygoje įvyko vienos rungtynės, kuriose „Manchester United“ svečiuose 1:1 sužaidė lygiosiomis su „Newcastle United“.

Šeimininkus į priekį jau 7-ą minutę išvedė Allanas Saintas-Maximinas ir po jo „Newcastle Unitd“ pirmavo iki pat 71-osios minutės, kol nepasižymėjo antrame kėlinyje į aikštelę išleistas Edinsonas Cavani.

57-ą minutę geltona kortele už šiurkštumą buvo nubaustas Cristiano Ronaldo.

88-ą minutę „Newcastle United“ turėjo net du puikius šansus pasižymėti, tačiau pirmą kartą kamuolys atsitrenkė į vartų virpstą, o antrą kartą puikiai sužaidė vartininkas Davidas De Gea.

„Man United“ ekipai (28 tšk.) nutrūko trijų iš eilės pergalių serija, tuo tarpu turnyrinės lentelės dugne esanti „Newcastle United“ (11 tšk.) nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją.