Dohoje (Kataras) vykstantis ATP 250 serijos „Qatar ExxonMobil Open“ vyrų teniso turnyras trečiadienį baigėsi buvusiai pirmajai pasaulio raketei britui Andy Murray‘ui (ATP-87).

34-erių veteranas vienetų varžybų aštuntfinalyje patyrė vieną didžiausių karjeros pralaimėjimų – per 1 valandą 8 minutes 0:6, 1:6 neprilygo ispanui Roberto Bautistai Agutui (ATP-16). Tai buvo 3-ia iš eilės ispano pergalė prieš britą po 3 nesėkmių.

Pirmajame sete jokių vilčių neturėjęs ir „riestainį“ per 26 minutes gavęs A.Murray‘us kiek geriau atrodė antroje mačo dalyje. Porą geimų jis nepaleido varžovo į priekį (1:1), bet ketvirtajame geime pralaimėjo savo padavimų seriją. Netrukus A.Murray‘us turėjo progą atsitiesti, tačiau penktajame geime nerealizavo „break pointo“. Vėliau jis dar pralaimėjo savo padavimų seriją ir baigė pasirodymą Dohoje.

Jau aišku, kad A.Murray‘us po šios nesėkmės kris žemyn ATP vienetų reitinge, tik dar neaišku, kiek pozicijų jis praras. Blogiausiu atveju britas kristų iki 95-os vietos, geriausiu – iki 88-os.

ATP 250 serijos vyrų teniso turnyro Dohoje prizų fondą sudaro kiek daugiau nei 1,071 mln. JAV dolerių.