Trenerio Tomo Pačėso idėja išspręsti opią Lietuvos rinktinės problemą lengviausiu būdu – natūralizuoti žaidėją, ne itin sužavėjo kitus žinomus šalies krepšinio veikėjus. Savo nuomonę išsakė LKF prezidentas Arvydas Sabonis, rinktinės strategas Jonas Kazlauskas, buvęs ilgametis LKF prezidentas ir treneris Vladas Garastas ir žalgirietis Robertas Javtokas, rašo „Lietuvos rytas“.

A.Sabonis sakė niekada nemanęs, kad Lietuviai reikėtų imtis tokių dalykų. „Manau, kaip nors turėtume išsiversti ir be to. Mes nelabai ką ir turime natūralizuoti. Negi eisi ir dursi pirštu?” – dienraščiui sakė A.Sabonis.

J.Kazlauskas pabrėžė, kad pergalės su natūralizuotu krepšininku nebūtų tokios saldžios. „Jei dirbtinai ką nors ir laimėsi, tokia pergalė nebūtų tokia pat saldi, kaip laimėjus su savais žaidėjais. Turime tai, ką turime, ir privalome patys išsisukti iš šio rato“, – sunkesnį kelią rinkosi nacionalinės komandos strategas.

R.Javtokas „Lietuvos rytui“ sakė, kad jei nacionalinėje komandoje būtų užsienietis, jo neignoruotų, tačiau pažymėjo, kad rinktinė ir yra išskirtinė dėl to, kad joje žaidžia lietuviai. V.Garastas lyg ir nebuvo labai priešiškas šiai idėjai, tačiau pastebėjo, kad už kokius nors nuopelnus Lietuva negali skirti pilietybės kuriam nors įžaidėjui. Be to, tektų susidurti ir su įvairiomis institucinėmis problemomis. „Dabar man keistai skamba tas pasiūlymas natūralizuoti krepšininką. Susėdę prie alaus bokalo nieko nenatūralizuosime. Laukia daug formalumų, kuriuos įveikus vis tiek lems prezidentės žodis“, – laikraščiui pasakojo V.Garastas.

Taip pat skaitykite: 

Ar natūralizuotas krepšininkas išgelbėtų Lietuvos rinktinę?  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų