Lietuvos futbolo A lygos 15-tame ture trečiadienio vakarą ginklus surėmė turnyro lyderiai Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ komandos.

Atkaklų mačą dėka dviejų Semiro Kerlos įvarčių 2:0 laimėjo namuose žaidusi „Sūduva“.

Varžovą suklaidinusiam Josipui Tadičiui 5-ąją minutę nepavyko sėkmingai perkelti kamuolio per varžovų vartininką. Donovanas Slijngardas 10-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Saulius Mikoliūnas 19-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų. Giedriui Matulevičiui 24-ąją minutę surengtos atakos metu nepavyko atlikti tikslaus perdavimo ir marijampoliečių išpuolis nutrūko.

Mihretui Topčagičiui 35-ąją minutę nepavyko nuginkluoti Martino Berkoveco ir rezultatas išliko nepakitęs. Mantas Kuklys 57-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau pastarąjį sėkmingai sugavo Ivanas Kardumas. Jevgenijus Jefremovas 63-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio. M.Topčagičius 65-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Semiras Kerla 72-ąją minutę tiksliu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į tuščius vartus ir išvedė „Sūduvą“ į priekį 1:0. J.Tadičius 88-ąją minutę atliko pavojingą smūgį kaire koja, tačiau varžovas sėkmingai išmušė kamuolį.

S.Kerla 89-ąją minutę dar kartą puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino marijampoliečių pranašumą 2:0.