„Brighton“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose po dramatiškos kovos 1:0 patiesė „Manchester United“ futbolininkus.

Kaoru Mitoma 4-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Davidas De Gea.

Iš varžovų gynybos išsilaisvinęs Marcusas Rashfordas 28-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Jasonas Steele‘as apgynė vartus.

Anthony Martialis 39-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau nukreipti kamuolio į vartus nepavyko ir rezultatas išliko nepakitęs.

M. Rashfordo 56-ąją minutę pavojingai smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Bruno Fernandesas 68-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau J. Steele‘as dar kartą užtikrintai atrėmė kamuolį.

Casemiro 74-ąją minutę atliko smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas nepasikeitė.

Alexisas Mac Allisteris 99-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išplėšė „Brighton“ pergalę 1:0.