Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers” išvykoje patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės. Lietuvis buvo naudingas, tačiau jo pastangų komandai neužteko.

„Pacers” sostinėje 89:107 (25:35, 20:24, 24:23, 20:25) nepasipriešino Vašingtono „Wizards“ krepšininkams.

Lietuvis per 22 minutes pelnė 10 taškų, atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, 5 sykius prasižengė bei taip surinko 12 naudingumo balų.

Šeimininkai pirmavo beveik visos dvikovos metu. Trečiajame kėlinyje komandas skyrė 22 taškai ir tapo aišku, kad D. Sabonio kompanijai šįvakar atsitiesti bus itin sunku.

Į pergalę „Wizards” vedė Bradley Bealas. Amerikietis pelnė 25 taškus, o taiklūs pastarojo šūviai nuolat primindavo apie teritorijos šeimininkų dominavimą.

„Wizards“: Bradley Bealas 25 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Jeffas Greenas 23 (6 rez. perd., 5 atk. kam.), Chassonas Randle’as 13, Trevoras Ariza ir Jordanas McRae po 12, Samas Dekkeris 8 (9 atk. kam.).

„Pazers“: Thaddeusas Youngas 13 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Bojanas Bogdanovičius, Dougas McDermottas ir T.J. Leafas po 12, Domantas Sabonis (8 atk. kam.) ir Aaronas Holiday po 10.