Paskutinėse Europos taurės „Top 16" etapo rungtynėse Ado Juškevičiaus atstovaujamas Stambulo „Galatasaray" (1/5) klubas namuose po pratęsimo 92:97 (18:21, 21:24, 25:26, 21:14, 7:12) nusileido Berlyno „Albai" (2/4), kurios gretose spindėjo Marius Grigonis.

Ketvirtojo kėlinio viduryje svečiai po Joshiko Saibou dvitaškio turėjo 9 taškų persvarą (81:72), tačiau „Galatasaray“ dviejų minučių atkarpą laimėjo 9:0 ir išlygino rezultatą (81:81).

Iki kėlinio pabaigos likus žaisti 48 sekundes šeimininkus į priekį išvedė Dwightas Hardy (85:83), tačiau kitoje atakoje Grigonis atsakė taikliu dvitaškiu ir „pasiuntė" komandas žaisti pratęsimą (85:85), kurio metu pajėgesni buvo vokiečiai.

Nugalėtojams Europos taurės rezultatyvumo rekordą pakartojęs Grigonis per 28 minutes pelnė 20 taškų (4/7 dvit. 2/7 trit., 6/7 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.

Adas Juškevičius aikštelėje praleido 26 minutes, per kurias pelnė 6 taškus (2/6 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir po krepšiais sugriebė 3 atšokusius kamuolius.

E grupės varžybose „Alba" finišavo trečioje pozicijoje, turkai liko paskutiniai. Abi komandos jau anksčiau laiko buvo praradusios net ir teorines viltis prasibrauti tarp 8 pajėgiausių pirmenybių komandų.